Loading...
Recenzje książek

„Szydełko. Techniki wykańczania i ozdabiania” Pauline Turner

Miło nam poinformować, że portal Makatka został patronem medialnym nowej pozycji robótkowej wydawnictwa RM.  Wkrótce recenzja książki i możliwość wygrania książek w konkursie. Póki co, notka od wydawnictwa.

Tytuł Szydełko. Techniki wykańczania
Wydawnictwo RM
Wydanie I 2015
Ilość stron 112

 

 

Od Wydawcy:

Wystarczy niewiele, by nadać robótce niepowtarzalny charakter: ciekawe wykończenie brzegu, barwna aplikacja, haft czy nowy pasek zmienią zwykły sweterek w niepowtarzalny strój.

W książce znajdziesz porady dotyczące wszystkich etapów przygotowania dzianiny: od zdejmowania wymiarów i określenia rozmiaru robótki oraz wyboru odpowiedniego szydełka, poprzez wykonanie typowych elementów takich, jak mankiety, kieszenie – nakładane i ukryte, czy dekoracyjne brzegi, po przygotowanie ozdób: aplikacji, haftów, frędzli, guzików czy pasków. Dowiesz się też wszystkiego o pracy z kolorowymi wzorami, jak łączyć różnobarwne włóczki w pionie, w poziomie i po skosie.

 

 

 

Bez względu na to, czy wybierzesz figlarną kamizelkę, wygodny sweter czy czarującą sukienkę, z pewnością zachwyci cię możliwość wykorzystania wszystkich poznanych metod pracy.

 

 

 

Dodaj komentarz