Loading...
Recenzje książek

A. Bojrakowska-Przeniosło „Poduszki i podgłówki”

Poduszki i podgłówki

Agnieszka Bojrakowska-Przeniosło

 

Tytuł Poduszki i podgłówki
Wydawnictwo RM
Wydanie II
Ilość stron 78

 

 

Od Wydawcy:

Kto z nas nie lubi wygody? A jeśli idzie ona w parze z elegancją, to czego chcieć więcej?
Miękkie, uwielbiane przez dzieci i dorosłych, piękne i odświeżające wygląd wnętrza. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Mowa, oczywiście, o poduszkach. Odrobina czasu, pracy i będziemy mogli cieszyć oczy nowym wizerunkiem pokoju, sypialni czy salonu.
Ażurowe, haftowane, w paski, kwiaty, z guzikami, troczkami i kokardami – każda samodzielnie uszyta poduszka lub poszewka będzie oryginalna ozdobą.
Wszystkie etapy szycia poduszek i podgłówków szczegółowo opisano i sfotografowano.

Książka dla każdego, kto lubi niebanalne dekoracje wnętrz i… przytulanki!

 

Moim zdaniem:

Podgłówki pamiętam jeszcze z mieszkania mojej babci. Potem jakoś zanikły w mojej pamięci i wyparte zostały z mieszkań. Dzięki książce „Poduszki i podgłówki” możemy przekonać się, że podgłówki nie muszą kojarzyć się z babcinym stylem a wyczarowanie prostej a zarazem niebanalnej ozdoby wnętrza nie musi być trudne. Odpowiednio dobrana poduszka czy podgłówek stanowią wykończenie pokoju, nadają mu charakteru.

Pani Agnieszka w książce krok po kroku przeprowadza nas przez tajniki szycia różnego rodzaju poduszek czy podgłówków. Jestem pewna, że poduszka z misiem i kieszonką czy tygrysek podbiją serce niejednego dziecka ale również rodzica:)

Książka do nabycia na www.robotki.pl

 

Dodaj komentarz