Loading...
Recenzje książek

A. Bojrakowska-Przeniosło „Kwiaty i bukiety z bibuły”

 Tytuł Kwiaty i bukiety z bibuły
 Wydawnictwo   RM
 Wydanie  II 2013
 Ilość stron

 80

Od Wydawcy:

Wytworny bukiet anturium, delikatne goździki, kosz pełen krokusów, skromne margerytki – te i inne kwiaty możesz zrobić, używając jedynie bibuły lub krepiny, papierowego sznurka, koralików i kleju. Maleńkie krepinowe przebiśniegi będą przypominały o nadchodzącej wiośnie, słoneczniki i wybujałe piwonie o pełni lata, a astry, których drobne płatki powstały z dziesiątek zwiniętych pasków bibuły, o barwnej jesieni. Biało-żółty bukiet róż czy pomarańczowo-fioletowa strelicja to wspaniały pomysł na prezent. Kwiaty z krepiny mogą być także niepowtarzalną ozdobą świątecznego stołu, pokoju lub altany.

Poszczególne etapy tworzenia kwiatów i bukietów szczegółowo opisano i zilustrowano. Omówiono także podstawowe materiały i pomoce niezbędne do stworzenia wyjątkowych kompozycji roślinnych.

Naszym zdaniem:

Drugie wydanie bardzo popularnej pozycji. Piękne zdjęcia zachwycą i zachęcą każdego do wybrania się w podróż do kraju bibuły i kwiatów, które urzekają kolorami i kształtami. Dzięki jasnym wskazówkom i szablonom z łatwością wykonamy nawet wydające się trudnymi bukiety.

Dodaj komentarz