Loading...

O mnie

Cześć,

Nazywam się Monika i prowadzę Makatkę od 2006 r, kiedy to pracując na zmiany, po nocach,  aparatem małpką robiłam pierwsze wpisy na Makatkę. Makatka pozwoliła mi też na nawiązanie wielu znajomości czy kontaktów biznesowych. To dzięki niej, nauczyłam się robić strony internetowe, pozycjonować i zdobyłam wiele innych cennych umiejętności spoza rękodzieła.

Swoją przygodę z robótkami, rozpoczęłam jeszcze w podstawówce na zajęciach ZPT. Potem była długa, długa przerwa.  Pewnego dnia od mojego kochanego męża, dostałam książkę ze wzorami na druty. Co było robić, trzeba było spożytkować książkę. Tak wróciłam do dziergania.

Od tamtej pory minęło ponad 10 lat, które spędziłam na rozwijaniu i Makatki i swoich umiejętności. Przez te lata miałam styczność z wieloma technikami rękodzielniczymi od szydełkowania, poprzez decoupage, ceramikę i kilka pomniejszych na szyciu kończąc. Każdy z tych epizodów pozostawił trwały ślad w moim życiu, nie tylko w postaci zdobytych umiejętności, ale również zalegających wszędzie różnego rodzaju materiałów i akcesoriów DIY.

Współpracowałam w różnym zakresie z firmami RM, Buchmann, Coats, Życie na gorąco.

Zapraszam Cię w podróż to mojego świata – Makatki strony, która ewoluuje razem z moimi zainteresowaniami i umiejętnościami.

 

Dodaj komentarz