• Polecam/Nie polecam

  Tutaj dzielimy się naszymi wrażeniami z zakupów w różnych punktach. Można na coś narzekać, można chwalić. Ważne, że polecamy innym lub ostrzegamy przed zakupami  u konkretnych ludzi w konkretnych sklepach.

 • Recenzje książek

  Zapraszamy do działu poświęconego recenzjom książek związanych z tematyką robótek ręcznych.

  Które warto kupić? Które lepiej sobie darować? Pomóżcie nam i piszcie również swoje wrażenia z lektur tych pozycji, oceniajcie je z nami!

  Koronka frywolitkowa Szydełko krok po kroku Robótki na drutach Ściegi na drutach          
 • Baza włóczek i czesanek

  Baza włóczek i czesanek

  Tutaj znajdziecie opisy i oceny włóczek, kordonków, nici zdobniczych i czesanek używanych do robienia na drutach, szydełkowania, haftowania, filcowania itp. Zapraszamy do komentowania i oceny poszczególnych pozycji, co ułatwi kolejnym użytkownikom wybór włóczki.

   

 • Porady

  Witajcie w dziale z poradami. Znajdziecie tutaj porady jak ułatwić sobie życie robótkowicza. Jeśli macie swoje patenty na jakieś rzeczy, to przysyłajcie. Z chęcią zamieścimy.

   

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców