Regulamin

Regulamin użytkowania serwisu makatka.pl

1. Użytkownik rejestrując się, zgadza się na politykę prywatności serwisu makatka.pl. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie. Wszystkich użytkowników obowiązuje aktualny Regulamin.

 

2. Wprowadzane w regulaminie zmiany, nie będą dotyczyły udostępniania danych osobowych osobom trzecim.

3. Dane jakie wymagane są w procesie rejestracji to imię, nazwisko oraz adres poczty elektronicznej. Dane są wymagane do poprawnego funkcjonowania serwisu (np. diagnozowania problemów, rozsyłania biuletynu informującego o nowościach na stronie) i nie będą udostępniane ani odsprzedawane osobom trzecim.

4. Wyniki ankiet i dane z wszelkich formularzy, wykorzystywane będą do poprawy jakości serwisu, dostosowania do potrzeb użytkowników.

5. Akceptując ten regulamin, użytkownik wyraża zgodę, na otrzymywanie biuletynu informacyjnego, z którego można w dowolnej chwili zrezygnować.

6. Użytkownik bioracy udział w konkursie, zgadza się na udostępnienie danych osobowych, umożliwiających kontakt z nim i przesłanie nagorody w wypadku wygranej.

7. Dane osobowe podane w serwisie makatka.pl przy okazji wystawiania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Makatka.pl nie ma możliwości zabezpieczenia użytkownika przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Regulaminowi.

 

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców