Agnieszka Bojrakowska-Przeniosło "Poduszki i Podgłówki szycie i zdobienie krok po kroku"

Poduszki i Podgłówki
 
Tytuł: Poduszki i podgłówki szycie i zdobienie krok po kroku
Autor: Agnieszka Bojrakowska-Przeniosło
Wydawnictwo: RM
Liczba stron: 78
Wydanie: I
 
 
Od Wydawcy:
Chcesz stworzyć coś, co upiększy wnętrze, przypadnie do gustu i dzieciom, i dorosłych? Co powiesz na poduszki i podgłówki: ażurowe, haftowane, w kwiaty lub paski, z troczkami lub kokardami? Łączą w sobie elegancję i wygodę, a takiemu duetowi trudno się oprzeć. Zwłaszcza że osiągnięcie celu wcale nie jest trudne! Książka zawiera szczegółowe instrukcje krok po kroku i znakomite zdjęcia kolejnych etapów pracy. Dobry pomysł dla każdego, kto lubi niebanalne dekoracje wnętrz i przytulanki. 
 
 
Moim zdaniem:
Niestety fanką maszyn do szycia nie da się ukryć, ale nie jestem. Do książki podeszłam z dystansem, jednak już pierwsze strony miło mnie rozczarowały. Bardzo dobrym pomysłem jest umieszczenie na początku książki samouczka podstaw szycia. Tak, wiem, zaraz odezwą się głosy, że każdy umie wcisnąć pedał i przesunąć materiał. Ale jak przyszyć guziki  czy zwykły rzep, jak robić zakładki czy jak wykończyć tkaninę już nie każdy umie.
Praktycznie każda przedstawiona poduszka wykonana jest inną techniką. Znajdą tu dla siebie coś i małe modnisie, i fani zwierząt, nobliwe damy jak i zwolennicy nowoczesności. Jeśli planujesz coś zmienić w mieszkaniu, może warto zacząć od poduszek? Tutaj naprawdę znajdziesz masę pomysłów.
Po lekturze książki pozostaje mi opuścić uszy i przeprosić się ze swoją maszyną (ps muszę sprawdzić czy moja maszyna ma funkcję haftu, bo poduszka z przeszyciami wygląda nader kusząco:)
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców