Jane Ellison Modne projekty na drutach

Jane Ellison

"Modne Projekty na drutach"

Miło nam poinformować, że Makatka miała zaszczyt objąć patronat medialny nad nową pozycją na robótkowym rynku "Modne projekty na drutach". Zapraszamy do przeczytania recenzji jak i notki od wydawcy.

 

 tytuł  Modne projekty na drutach
Autor Jane Ellison
Wydawnictwo  RM
Wydanie  I 2012
Ilość stron 128

Od Wydawcy:

Kardigany, swetry, bluzki, wdzianka i kamizelki – idealnie dopasowane i podkreślające sylwetkę – oto zbiór projektów doskonałych dla kobiet ubierających się modnie i z fantazją. W książce znajdziesz instrukcje wykonania poszczególnych modeli, schematy ułatwiające pracę i kolorowe zdjęcia przedstawiające gotowe ubrania. Wszystkie elementy garderoby zostały zaprojektowane tak, by eksponowały figurę, podkreślając to, co w niej najlepsze, i ukrywając mankamenty. Ta książka może stać się prawdziwą inspiracją dla każdej kobiety.

Moim zdaniem:

Jest to kolejna książka z serii Modne projekty.  Książka świetnie pokazuje, że dzianina, szczególnie ta robiona przez nas jest nadal modna. Książka napisana jest w przystępny sposób, każdy wzór odpisany jest słownie a więc osoba nie umiejąca odczytywać schematów, także sobie z wykonaniem dowolnej rzeczy poradzi. Ładne, kolorowe zdjęcia aż zachęcają do wycieczki do najbliższej pasmanterii  i wyboru włóczek do wykonania choćby tuniki, żakietu czy sweterka. Książka idealna również dla początkujących. Oprócz samouczka, wiele pomysłów na rzeczy do wykonania przy znajomości jedynie prawych i lewych oczek. Miłgo dziergania w te jesienno-zimowe wieczory.

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców