Marie Enderlen-Debuisson Decoupage. Dekoracje świąteczne

Decoupage. Dekoracje świąteczne

Tytuł: Decoupage. Dekoracje świąteczne

Autor: Marie Enderlen-Debuisson

 Wydanie: I

Wydawnictwo: RM

Liczba stron: 80

 

 Od wydawcy:

 Nie musisz być artystą, by zrobić niebanalne opakowania na prezenty, ozdoby choinkowe, bożonarodzeniowe kartki i koperty. Decoupage, czyli dekorowanie techniką serwetkową, to doskonały sposób na to, by zwykłym przedmiotom nadać niepowtarzalny styl. Wystarczy nakleić na nie wybrany z serwetki motyw i całość polakierować.

 

W książce krok po kroku opisano, jak samodzielnie zrobić zabawki na choinkę, ozdobić pudełka na pierniczki czy szklane świeczniki. Dowiesz się z niej, jak wykorzystując technikę decoupage’u, udekorować dom motywami świątecznymi: wyciętymi z serwetek mikołajami, reniferami, gałązkami jemioły i domkami o zaśnieżonych dachach. Doradzono, jakich użyć materiałów i jakie motywy będą najodpowiedniejsze do dekorowanych przedmiotów i wnętrz. Kolorowe zdjęcia przedstawiają poszczególne etapy pracy i gotowy projekt.

Moim zdaniem:

Podchodziłam do tej pozycji z lekkim sceptyzmem. No bo co jeszcze można wymyśleć? Kartki? Już były, pudełka? Też były. No właśnie, a sięgając po tą lekturę zostałam miło zaskoczona. Zawsze podobały mi się dekoracje przedstawiające podświetlane miasteczka. Jak zrobić swoje iluminowane miastezko, praktycznie bez zbędnego wysiłku i bez psecjalnych narzędzi przedstawia właśnie ta książka. Dodatkowo wzbogacona licznymi praktycznymi poradami. Jeśli nadal nie wiecie jak zrobić deocupage na ciemnym tle, to też przeczytacie o tym tutaj. Ciekawa pozycja, z pomysłami do realizowania także z dziećmi.

 

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców