Sylvie Hooghe "Makramy. Biżuteria i modne dodatki."

Makramy. Biżuteria i modne dodatki.
 
 
Autor: Sylvie Hooghe

Liczba stron: 80

Wydawca: Read Me

Od wydawcy:

Moda na kolorowe makramowe dodatki i biżuterię powraca, tym razem w śmiałych kolorach i odważnych wzorach. Torebki, bransolety, wisiory, paski możesz zrobić z satyny, wełny lub bawełny. Pomogą ci w tym przedstawione w książce podstawowe węzły makramowe i ich kombinacje. Każdy projekt opisany jest krok po kroku, a poszczególne etapy prac zilustrowano na kolorowych schematach.
W książce znajdziesz także porady dotyczące doboru nici, informacje o tym, jak rozpocząć pracę na mocowaniu i jakie stosować wykończenia. Ciekawe pomysły na zrobienie szalika, paska, saszetki czy ozdobnych pomponów z pewnością zainspirują cię do stworzenia ozdób własnego projektu.

Przykładowy rozdział

Moim zdaniem

Już sama okładka a na niej m.in. torba, motylek, pasek zachęcają do bliższego przyjrzenia się książce. W środku znajdziemy przejrzysty kurs wykonania węzłów makramowych oraz mnóstwo pomysłów na wykorzystanie tej techniki. Swoją podróż przez makramę zaczynamy od nauki wykonania sandałów, poprzez szalik, motylki, torby, naszyjnik czy bransoletki. Moim zdaniem idealna pozycja na jesienne wieczory- do nauki, inspiracji i choćby poogladania małych cudów.

 

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców