Marisa Lupato "Postarzanie przedmiotów -spękania, decoupage, patynowanie"

Postarzanie przedmiotów spękania, decoupage, patynowanie
 
Postarzanie przedmiotów
 
Tytuł: Postarzanie przedmiotów
Autor: Marisa Lupato
Wydawnictwo: RM
Wydanie: I, 2009
Ilość stron: 63
 
Od Autora:
  Mijają epoki, nieustannie zmieniają się moda i style, a przedmioty i meble stylizowane na antyki stale zachwycają. Pudełko, talerz lub misa zdobione decoupagem można postarzyć, tworząc na nich siateczkę rys, taką, jaką czas pozostawia na przedmiotach ceramicznych, obrazach i na meblach.
Książka ta to przewodnik po środkach do postarzania przedmiotów. Opisano w niej sposoby tworzenia spękań delikatnych, rozległych, głębokich lub gęstych. Dzięki informacjom zawartym w książce dowiesz się, jak patynując przedmiot, dodać mu lat. Wszystkie etapy pracy opisano krok po kroku i zilustrowano kolorowymi zdjęciami.
Kto wie, być może odkryjesz w sobie zdolności artystyczne...
 
 
 
Moim zdaniem:
Bardzo ciekawe opisanie i porównanie różnych rodzajów spękań. Już wiem, czym różni się efekt ceramiki od efektu skóry. Urzekł mnie efekt : śladów po kornikach :)  Ponad to wiele ciekawych i przede wszystkim efektownych propozycji na postarzanie przedmiotów. Przyczepiłabym się jednak trochę do tłumaczenia i używania niektórych nazw mylnie, co może dla początkujących wprowadzić zamęt.
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców