Marie Enderlen-Debuisson, "Ozdoby z filcu"

Ozdoby z filcu
 
 Ozdoby z filcu
 
Tytuł: Ozdobyz filcu - Biżuteria  i akcesoria
Autor:Marie Enderlen-Debuisson
Wydawnictwo: RM
Wydanie : I
Liczba stron: 80
 
Opis:

Filc jest wyjątkową tkaniną, miękką i wytrzymałą, przyjemną w dotyku i łatwą w obróbce. To wszystko daje dużą swobodę tworzenia. Materiał idealnie nadaje się do wykonania biżuterii oraz modnych dodatków, oferując nieskończone możliwości. Koszulka z filcowym napisem, wystrzałowy kapelusz, kolczyki, bransoletka, pierścionek, pasek, torebka, kosmetyczka, portfelik... to tylko niektóre pomysły, jakie znalazły się w książce.

Dzięki jasnym wskazówkom, ilustrowanym dokładnymi rysunkami, każdy będzie mógł wykonać dokładnie takie same modele, jak zaprezentowane w książce. Dodatkowo każdy z nich może stać się inspiracją do własnych projektów i dalszych twórczych poszukiwań. Doskonała książka dla wszystkich miłośników własnoręcznie wykonanej biżuterii i dodatków.

 

Moim zdaniem

Podobały wam się ozdoby z filcu, czy tak drogie i modne obecnie  torby z filcu? Dzięki książce Marie Enderlen-Debuisson zobaczycie, że to co piękne i oryginalne nie musi być trudne w wykonaniu. Jak zrobić dwustronną torbę, czy gustownie przybrać ulubione baletki? A może marzy Ci się naszyjnik? Wszystkiego nauczy Was Marie w swojej książce. Do tego piękne, barwne ilustracje wprost zapraszają do rozpoczęcia przygody z filcem. 

Moja koleżanka ma niedługo urodziny i marzy o torbie, ja już chyba wiem co jej podaruję.  A Wy?

 Fragment książki Ozdoby z filcu

  Książka do nabycia w promocyjnej cenie TU
 
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców