L. Harding "Swetry. Modne projekty na drutach"

Swetry. Modne projekty na drutach

Louisa Harding

 

 

AutorLouisa Harding
Tytuł Swetry. Modne projekty na drutach
 Liczba stron
 96
 Wydawnictwo RM, wyd. I

 

Od Wydawcy:

Swetry – ciepłe, eleganckie, na wszystkie okazje i pory roku – nigdy nie wyjdą z mody.

W książce przedstawiono zarówno klasyczne, jak i nowoczesne projekty swetrów na drutach – różnych wzorów, fasonów i kolorów. Podano w niej instrukcje wykonania swetrów krok po kroku, a poszczególne etapy prac przedstawiono na kolorowych schematach. Wśród projektów znalazły się topy, pulowery, kardigany, swetry z kapturem, żakiety, a nawet sukienki. Dodatki, takie jak falbanki, tasiemki czy rzemyki, połączono z najmodniejszymi kolorami i fakturami i niezwykle interesującymi włóczkami. Projekty doskonałe są dla osób początkujących i zaawansowanych.

O autorce:

Melissa Leapman jest znaną projektantką swetrów. Jej projekty pojawiają się we wszystkich liczących się czasopismach poświęconych dzianinom na drutach, w tym w „Vogue Knitting”, „Knitter’s”, „McCall’s”, „Family Circle” oraz „Interweave Knits”.

 Książkę w promocyjnej cenie można nabyć TU

Moim zdaniem:

 Ciekawa pozycja na chłodne, jesienno-zimowe wieczory. Kolorowe zdjęcia,przejrzyste opisy i schematy należą do niewątpliwych atutów książki. Zdjęcia są tak sugestywne, że sama chciałabym się wtulić w niejeden sweter.

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców