E. Hardy "Szczyty choinkowe i inne ozdoby"

Szczyty choinkowe i inne ozdoby
 
 
Autor: Emma Hardy
Wydawnictwo: RM
Wydanie: I
Ilość stron: 72
 
Od wydawcy:
 
Każdy z nas ma własne, wyjątkowe wspomnienia związane z ubieraniem choinki, którego kulminacyjnym momentem było umieszczanie ozdoby na czubku drzewka. Teraz, dzięki przepięknym projektom Emmy Hardy, możesz stworzyć własne zachwycające ozdoby na szczyt choinki, które sprawią, że twoja choinka będzie naprawdę wspaniała i niepowtarzalna. Znajdziesz tu oryginalne pomysły choinkowych wróżek-aniołów, gwiazd, śnieżynek, kokard i kwiatów i innych ozdób choinkowych.Projekty, których wykonanie opisane jest w książce krok po kroku, są adresowane do wszystkich członków rodziny - młodych i nieco starszych. Do ich przygotowania nie są potrzebne specjalne przyrządy, mogą także stać się inspiracją do zaprojektowania własnych, niepowtarzalnych ozdób.Bez względu na to, czy dekorujesz tradycyjne drzewko, choinkę zrobioną własnoręcznie z gałązek, czy też sztuczną i niezależnie od tego, czy choinka jest mała, czy duża, ozdoby te będą wspaniałym, wieńczącym ją akordem.
Zabierz się do pracy i przygotuj własną, specjalną ozdobę na czubek choinki, taką jak na prezentowanych przepięknych fotografiach. 
 
Moim zdaniem:
Choinka kojarzy mi się z gwiazdą na górze (tak zwykle było w przedszkolu), lub szpicem (dom). Nigdy nie wpadłabym na to, aby szpic wykonać na drutach, ozdobić go kwiatami, bombkami czy aniołkiem. Wszystko przejrzyście opisane i zobrazowane. Odmieńmy oblicza naszych choinek!
 
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców