Denise Hoerner "Biżuteria z paciorków i koralików"

                                                                  Biżuteria z paciorków i koralików

 

 Tytuł  Biżuteria z paciorków i koralików
 Autor   Denise Hoerner
 Wydanie  I 2007
 Wydawnictwo   RM
 Liczba stron 64

 

 

Od wydawcy:

Patrząc na szklane koraliki, nie sposób oprzeć się ich urokowi. W książce przedstawiono biżuterię z koralików z weneckiego szkła, zwanego także murano.

 

Z pełnych barw i blasku paciorków powstaną wspaniałe ozdoby: naszyjniki, bransoletki, kolczyki, pierścionki. Do zrobienia biżuterii wykorzystano, perełki, kolorowe koraliki millefiori i połyskujące kryształki.

 

W książce przedstawiono instrukcje wykonania ozdób, rysunki ułatwiające wiązanie odpowiednich węzłów i zdjęcia gotowych prac.

 

Moim zdaniem :

Książka jest bardzo uniwersalna. Mimo, że autorka w niej przedstawia wzory  z weneckiego szkła, bez problemu wykonamy je z koralików i paciorków dostępnych powszechnie u nas. Może być też inspiracją do poszukiwań własnego stylu w świecie koralikowych ozdób.

Każdy opis jest przedstawiony bardzo przystępnie i przejrzyście. Najpierw mamy informację o potrzebnych do wykonania przedmiotach, potem opis wykonania, często wzbogacony dobrymi radami i czytelnymi schematami.

 Polecam!

Pozycja do nabycia na stronie www.robotki.pl 

    dozór elektroniczny

    sty ministerstwo sprawiedliwości chce z powrotem objęcia systemem dozoru elektronicznego sde części osób skazanych na kary

    prawolingo.pl

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców