Jesienny haft

Jesienny haft

Praca konkursowa P. Alicji Turek

Czytaj więcej: Jesienny haft

Ciekawy program...do haftu:)

Dzisiaj coś trochę nietypowego. Pewnie każda z Was haftujących chciała wykonać obrazek według swojego zdjęcia.

Pewnie nie odkryję Ameryki, ale proponuję ciekawy program ze strony http://www.pixelhobby.com/ (dostępnych jest kilka wersji językowych w tym ang i niem). Na szczęście program jest dość intuicyjny i nie sądzę, aby ktoś miał większe problemy z obsługą. Zaletą programu jest fakt, iż jest bezpłatny.

Czytaj więcej: Ciekawy program...do haftu:)

Tamborek

Tamborek służy do równomiernego naciągnięcia tkaniny na której haftujemy, chroniący przed deformacją. W Europie w obecnej postaci stosowany od XVIII w.

Tamborki zwykle wykonane są z plastiku lub drewna. Tamborek składa się z dwóch ściśle przylegających obręczy, różniących sie średnicą.  Zwykle zewnętrzna obręcz wyposażona jest w śrubkę dzieki której możemy regulować grubośc materiału naciąganego na tamborek.

Czytaj więcej: Tamborek

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców