Czyli pomysły na proste rzeczy dla zupełnie początkujących

 

 

Czapka na drutach Kot

Czapka kot

Czapka na drutach kot

Zastanawiałam się, jaką kategorię nadać temu wpisowi, ale myślę, że nawet początkujący poradzą sobie z takim wyzwaniem. Dzisiaj zatem czapka z uszami kota.

Jest to czapka idealna dla tych, którzy chcą się wyróżniać nietypowym nakryciem głowy. Jeśli zrobicie czapkę z jednokolorowej włóczki, możecie dodatkowo wyhaftować na niej oczy, wąsy i nos, co polecam szczególnie w wariancie dla dzieci. Czapka nabiera wtedy innego charakteru.

Czytaj więcej: Czapka na drutach Kot

Prosty szalik

prosty szalik na drutach

Ten szalik jest niezwykle prosty do wykonania.  Wystarczy jedynie znajomość oczek prawych i lewych.  Jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Tylko od nas zależy jaką będzie miał długość czy z jakiej włóczki go zrobimy.

Czytaj więcej: Prosty szalik

Kolorowy komin

Znacie podstawy robienia na drutach, ale nie wiecie jak wykorzystać oczka prawe i lewe? Polecamy do zrobienia bardzo prosty komin.

Czytaj więcej: Kolorowy komin

Kokardka - Muszka

Kokardka - Muszka

Jest to idealny projekt dla początkujących osób. Aby ją wykonać potrzeba jedynie znajomości oczek prawych.

Kokardka może służyć jako broszka, ozdoba opaski, czy awangardowa muszka.

Czytaj więcej: Kokardka - Muszka

Męska klasyczna czapka

Męska czapka w paski

Mój pan mąż od dawna mi marudził, że chce zimową czapkę. Ale niby czemu coś robić mężowi?:) W końcu się doczekał i pierwsza czapa trafiła w jego ręce. Nieskromnie powiem, że bardzo mi się podoba a i obdarowany od razu ochoczo wskoczył w czapkę i używa jej nawet w dość ciepły dzień.

Czytaj więcej: Męska klasyczna czapka

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców