Co kupować na Aliexpress

Pewnie po poprzednich artykułach, przyszła Wam chętką na zakupy na Aliexpress. Jednak może nie wiecie co warto kupować? Pokażę Wam moje ostatnie zakupy, wraz z ich recenzją i ceną. Sami będziecie w stanie ocenić, czy warto kupować na Aliexpress.

Czytaj więcej: Co kupować na Aliexpress

Jak nie zwariować na Aliexpress ?

Jak pisaliśmy poprzednio, polecamy zakupy różniastych akcesoriów do DIY, na portalu aliexpress.  Portal ten ma jednak dużą wadę. Niezależnie od frazy jaką wpiszemy, otrzymamy każdorazowo, kilka tysięcy wyników wyszukiwania. Ciężko będzie znaleźć tanio konkretną, interesującą nas rzecz, bo w wynikach wyszukiwania, pojawi się raczej ogólna kategoria rzeczy. Jeśli chcielibyśmy przejrzeć wszystkie kilka tysięcy ofert, zajmie to nam baaaaardzo dużo czasu.

Ceny tego samego produktu, potrafią się różnić w zależności od wielkości ceny od kilku centów do kilkunastu dolarów. Jak zatem znaleźć konkretną rzecz SZYBKO i do tego tanio?

Czytaj więcej: Jak nie zwariować na Aliexpress ?

Pomocne tutoriale DIY

Zdarzają Wam się okresy tzw. „twórczej niemocy”? Mi tak, szczególnie w lato, kiedy wyjątkowo nie ciągnie mnie do włóczki, szydełka i drutów. Z drugiej strony ,nie potrafię bezczynnie siedzieć i nic nie robić, bo kto widział tak marnować czas?

W tym roku postanowiłam to zmienić i szukałam jakiś pomysłów. Jaką nową dziedzinę można by tu poznać letnią porą?

Czytaj więcej: Pomocne tutoriale DIY

Tanie zakupy DIY

 

Po licznych przejściach, wracamy z postami...Dzisiaj post o tym, jak tanio kupować głównie akcesoria do dziergania, szycia, quillingu itp., które potrafią zrujnować kieszeń.

Czytaj więcej: Tanie zakupy DIY

Czy warto inwestować w firmowe akcesoria?

Pewnie większość z Was swoją przygodę z robótkami rozpoczęła od wyciągniętych z domowych czeluści drutów czy szydełek. Tak było i w moim przypadku. Wraz z rozwojem umiejętności, pojawiła się konieczność nabywania coraz to nowych akcesoriów a to szydełek w różnych rozmiarach czy to drutów z żyłką, czy pończoszniczych. I tak w nieskończoność...

Czytaj więcej: Czy warto inwestować w firmowe akcesoria?

    aqform oświetlenie

    lampy sufitowe aqform porównanie cen akcesoriów domowych w sklepach internetowych polecamy pet m s modern u ph revel d
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 133 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 204
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/defun/domains/makatka.pl/public_html/modules/mod_blank17v11/tmpl/default.php on line 249 Informacje dla reklamodawców