Loading...
Czytadło

Arne & Carlos szalejący projektanci

Jako, że już wyraźniej chłodniej na dworzu i mój wzrok coraz częściej pada na kosz z drutami i szydełkiem, postanowiłam pzeczesać internet w poszukiwaniu inspiracji. I to oni…gwiazdy zachodnich mediów… Panie i Panowie… duet projektantów Arne & Carlos. Dlaczego piszę o tych sympatycznych panach? Z kilku powodów. Po pierwsze są projektantami mody. Tworzą zgrany duet Szwedzko/Norweski i te północne wpływy wyraźnie odczuwalne są w ich kolekcjach.

– No dobrze, dobrze – zaraz mi powiecie, dużo projektantów ma dzianiny w swoich kolekcjach jesieno-zimowych.

 

No właśnie, ale co zrobiła ta dwójka? Otóż panowie sami chwycili za druty i zaczęli dziergać… bombki! Tak, tak.. Wydali nawet książkę temu poświęconą:) Stali się istnym fenomenem i wprowadzili nową modę na dzianinowe bombki. No tak, mają one swój urok, szczególnie docenią je posiadacze kotow:)

Na bombkach wyraźnie zobaczymy znane z tzw. wzorów norweskich reniferki, gwiazdy itp.

Czy patrząc na taką dwójkę można się im oprzeć?

Niestety, nic mi nie wiadomo, aby książka została już przetłumaczona na język polski i wydana. Pewnie jak zwykle dotrze do nas z rocznym opóźnieniem. Jak tak parzę na tą okładkę, to czuję już święta 🙂

 Póki co, w przyszłym tygodniu zaczynamy zimowe nspiracje, w kórych pojawią się również dziergane bombki. I szykujcie się moi drodzy na nowy świąteczny konkurs.

 

Dodaj komentarz